Recenze

Budeme rádi, když nám napíšete, jak se Vám u nás líbilo a jestli jste byli spokojeni kvalitou našich vín.

Děkujeme!
Rodinné vinařství Kadubcovi

5,0 rating
31. 5. 2020

Děkujeme za krásnou, odpočinkovou dovolenou strávenou v hezkém a čistém prostředí s milými a ochotnými manželi Kadubcovými a jejich dětmi. Výborné víno, nádherná příroda.

Iveta a Pavel Mutlovi
5,0 rating
30. 5. 2020

Krásné moderní a čisté ubytování , milí majitelé manželé Kadubcovi a výborné víno ! V okolí krásná příroda – orchidejove louky. Děkujeme za krásnou dovolenou v Lipově , určitě se sem někdy rádi vrátíme.

Pejchalovi
5,0 rating
5. 5. 2020

Skvěle Sylvanske!!! Dlouho jsme takové nepili !!!!

Jitka
5,0 rating
17. 2. 2020

Výborné bio povidla! Ideální mlsání bez přidaného cukru. Po otevření hned půlka skleničky zmizela :D.

Marie Hánová
5,0 rating
30. 8. 2019

Dostal jsem od kohosi darem láhev Ryzlinku – musím říct, že tak jsem si na bílém víně už dlouho nepochutnal. To není na takové to domácí pití ale na objevování, kolik chutí se v pohárku může skrývat. Opravdu vynikající víno

Karel Král
5,0 rating
13. 8. 2019

Víno je úžasné. Nejlepší děkujeme Hašovi Hranice.

Haša Zdeněk
5,0 rating
11. 8. 2019

Navštívili jsme s manželkou toto vinařství již poněkolikáte. Pokaždé jsme uchváceni nejen skvělou kvalitou vín, ale i tím jak se tato rodina snaží neustále zvelebovat svůj rodinný podnik a stále nabízet něco nového. V současnosti je to skvělé ubytování a degustační místnost. Chcete-li zažít skvělou rodinnou atmosféru a vstřícnost, okoštovat skvělá bio vína za příznivé ceny a i sudová, což se dnes málo vidí, určitě se vypravte sem!!! Můžu to doporučit jak pro rodiny, tak pro dvojice, či partu milovníků dobrého vína. Vždy se zde setkáte s vlídným přijetím a slušností. Už se těším na další návštěvu!!!

Lesník Vašek
5,0 rating
15. 7. 2019

Tohle jsou poctiví vinaři, kteří produkují krásná vína. Záleží jim na tom, aby hostům chutnala a dělají svou práci s láskou. Absolvování degustace vín byl obrovský zážitek, bylo velmi složité vybrat si domů jen jeden karton 🙂

Roman Svoboda, degustace na květnové akci Velká Javořina
5,0 rating
7. 6. 2019

Pěkné ubytování v čistém a příjemném prostředí, které bylo umocněno vstřícným jednáním a ochotou manželů Kadubcových. Při konzumaci jejich suprového vínka, si vždy vzpomeneme na tyto pohodové lidi, samotné místo pobytu a zážitky, které jsme v dané oblasti, mohli díky jejich ochotě prožít. Ještě jednou díky!

Lenka a Kamil Sojkovi, Štítina
5,0 rating
28. 5. 2019

Vína z Horňácka jsme objevili na degustaci v Praze a od té doby se k nim rádi vracíme.
Mimořádně ochotné jednání manželů Kadubcových je unikátní, stejně jako chuť jejich produktů.
Díky!

Hruškovi, Praha 8